Listopad 2009


Johnny a Angelina sexy scéna v Tourist

30. listopadu 2009 v 14:53 | Emi |  Články
Nejpřitažlivější muž světa podle magazínu People svede do sprchy jeden z největších sexsymbolů současného Hollywoodu. Johnny Depp a Angelina Jolie se totiž setkají nejen v novém filmu The Tourist (Turista), ale rovnou si tam poprvé zkusí žhavou erotickou scénu. Rty spojit a těla proplést mají ve sprše.


Snímek bude mít premiéru příští rok a scéna se teprve bude natáčet, ale její koncept scenáristky Julian Fellowesové pronikl k novinářům už teď. Podle časopisu Life & Style bude Angelina hrát agentku Interpolu Caru Masonovou, zatímco Johnny Depp si zahraje zločince Franka Taylora.Johnny Depp je považován za nejvíc sexy muže planety

29. listopadu 2009 v 20:23 | Emi |  Články
lovely-johnny.blog.cz
Každý rok časopis People vyhlašuje anketu o nejpřitažlivějšího muže roku. Pro rok 2009 se stal nejvíce sexy mužem planety americký herec Johnny Depp. Šestačtyřicetiletý otec dvou dětí tento titul získal již podruhé - poprvé v roce 2003.

Herec proslavený svými výkony ve filmech jako Střihoruký Edward nebo Piráti z Karibiku se tak přiřadil po bok herců Brada Pitta a George Clooneyho, kteří se také dvakrát stali nejpřitažlivějšími muži roku.

Pomyslnou korunu převzal Depp od nejatraktivnějšího muže roku 2008 - australského herce Hugha Jackmana.
Depp má za manželku francouzskou zpěvačku a herečku Vanessu Paradisovou. Mají spolu dceru a syna.

Deppův Halloween

9. listopadu 2009 v 10:36 | Ann |  Články
Možná by vás zajímalo, jak Johnny, slavný hollywodský herec oslavil tento duchařský svátek:).
Všechny informace jasně nasvědčují tomu, že se Johnny spolu s Timem Burtonem zúčastnili v Bílém domě ve Washingtonu 'Halloween special event'.
Lidé, kteří Johnnyho na této akci viděli poskytli informace, že měl na sobě alenkovský kostym ala Mad Hatter a Tim přišel s páskou přes oko.
Mimojiné se na akci objevil i Roy ve svém kostýmu Oompa Loompa.

Johnnyho fotky bohužel žádné nejsou, uvnitř Bílého domu se nesmělo fotit. Fotografové ale ukořistili alespoň pár fotek Tima;)

08.11.09

8. listopadu 2009 v 21:08 | Ann |  Blog, admins
Ahojte děvčata, fanynky a možná i fanoušci Johnnyho Deppa:)

Chyběla jsem vám? Doufám, že aspoň trošičku:). Chtěla bych teď uvést věci na pravou míru. Na blog se oficiálně nevracím, ale taky ho nechci nechat jen tak chátrat. Tudíš se tu budou několikrát do měsíce objevovat články s novinkami a taky jsem si už před pauzou přála dodělat filmy;)

Aspoň takto pomálu popojedem;)